Mateří kašička lyofilizovaná 2g, CZ

Neohodnoceno

• čistý včelí produkt z České republiky
• obsahuje vyvážený komplex látek
• blahodárně působí na lidský organismus

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.5.2022
Kód: 1095
330 Kč
Mateří kašička lyofilizovaná 2g, CZ
Neohodnoceno
8b762fb62f7e2f31e5088367e332d493[1]
Novinka

Naše kašička je zpracována moderním způsobem – lyofilizací (proces hlubokého zamražení a vysušení), která zajišťuje zachování specifických vlastností nativní látky. Navíc umožní snadné uskladnění, které nevyžaduje chladné prostředí jako v případě čerstvé mateří kašičky.

„Včelí mateří kašička je v úlu vyhrazena pro včelí matku a mladé včelí larvy, které potřebují dostatek energie. Díky konzumaci mateří kašičky po celý život má včelí královna až 20x delší život než dělnice. Kašička matce dodává velkou životní sílu a navrch ještě porci vitamínů a minerálů.“

Milan Pleva
zakladatel rodinné firmy

Skladování: Mateří kašička je poměrně citlivá látka, která nesnáší styk s kovy. Proto nezapomeňte, že není dobré nabírat ji kovovou lžičkou! Škodí jí také sluneční světlo, teplo, kyslík a jakékoli nečistoty. Po získání se proto musí ihned chladit, nebo konzervovat. My proto využíváme lyofilizace, která umožňuje šetrné zacházení s mateří kašičkou i její následné skladování.

Složení: mateří kašička

Hmotnost: 2g

Výrobce:
Rodinná firma Pleva
Českých bratří 325
517 43 Potštejn

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení