O nás

Včelařství Sedláček a Apis Morava s.r.o. jsou rodinné firmy s veškerým sortimentem po nejvíce vlastních včelích produktů a včelařských potřeb.

Firma Včelařství Sedláček obhospodařuje okolo 800 včelstev v oblasti jižní Moravy a získává od nich prvotřídní med, pyl a propolis. Med sama zpracovává a plní v zcela nových perfektních prostorech pod přísným veterinárním dohledem do spotřebitelského balení a prodává po celé ČR ba i v Evropě. Kvalita je na prvním místě a její tajemství se předává z generace na generaci již od roku 1934, kdy současného majitele Miroslava Sedláčka prapradědeček Jan Adamec usadil svůj první roj. Dále tato firma jako každý správný včelařský provoz rozmnožuje a prodává včelstva, oddělky a včelí matky ostatním včelařům, jimž pomáhá také svojí lektorskou činností a zúročuje tak své téměř století sbírané poznatky a vědomosti.

Firma Apis Morava s.r.o. vznikla jako „dceřinná“ firma fi. Včelařství Sedláček za účelem prohloubení prodejní sekce. Zabývá veškerými službami a prodejem včelařských potřeb pro včelaře od domácích tak i předních zahraničních firem. Druhou ztěžejní činností je prodej (obrovského sortimentu či) široké škály českých včelích produktů vyrobených fi. Včelařství Sedláček tak i nakoupených od partnerských firem. Zahraniční zastoupení od předních výrobců včelařských potřeb firem Carl Fritz Německo, Swienty Dánsko, Lega z Itálie a několika dalších je známkou evropské úrovně našeho prodeje. Drtivá většina zboží je skladem a to díky nejen precizní vzájemné spolupráci s dodavatelskými firmami, ale také vlastní výrobou či konstrukcí mnoha výrobků – zejména přířezů a úlů, při nichž využíváme bohatých zkušeností a znalostí majitele Miroslava Sedláčka.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení