Včelí produkty

Hygienickým podmínkám a s procováním medu se věnujeme opravdu na 100 % a hlavně svým celým srdcem. Nejenom že vše máme v nerezu, používáme ty nejšetrnější technologie na ztekucování medu v podobě megathermu, tak je náš provoz pod stálým veterinárním dohledem naší přísné ale spravedlivé veterinářky z vyškovské pobočky Krajské veterinární správy MVDr. Jany Kozákové a jsme tomu rádi.

Právě šetrnost ztekucení medu je naší největší prioritou, byť vede u vás zákazníků k dojmu, že máme mnohdy medy matné ne tak lesklé a brzo krystalizující, ale ona krystalizace je přírodním faktem nebo zcela normálností a správností u většiny medů vyjma akátového a medovicového, které krystalizují o něco déle až řádově v několika měsících až rocích.

Neboli šetrné ztekucení při co nejnižších teplotách vede k vysoké kvalitě námi dodávaného medu.

A zde na těchto fotografiích můžete nahlédnout na naši medárnu v plném provozu s námi dcerami, maminkou Milenu, která plní na poloautomatické plničce pro vás med do sklenic.

Článek zpracovala: Lada Sedláčková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení