Masážní balzám s propolisem

Neohodnoceno
Zázvorový extrakt pro prokrvení pokožky a její příjemné zahřátí. Methylsulfonmethan (MSM) pro snížení bolestivosti, působí protizánětlivě. Chondroitin sulfát pro stavbu vazivové tkáně a zabránění rozpadu kolagenu v kloubech.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1068
375 Kč
Masážní balzám s propolisem
Neohodnoceno

Na cílová místa a jejich okolí naneste přiměřené množství masážního balzámu a jemně vmasírujte do pokožky. Není vhodný na obličej. Po masáži doporučujeme umýt ruce. Zamezte styku s očima. Nepoužívat pro děti do 3 let.
 
„Vždy po náročném dni se chci uvolnit a udělat něco pro mé nohy, ruce i celou páteř. Tím nejlepším způsobem je jemná masáž, která účinně ulevuje kloubům, šlachám a svalům, podporuje prokrvení a dodává výživu. Ráno se pak cítím opět svěží a plná energie.“
Hanka Plevová
zakladatelka rodinné firmy
 
Složení: Aqua, Hydrogenated Polyisobuten, Oleyl Erucate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-Stearate, Caprylic(Capric)Stearic Triglyceride, Menthol, Ethoxydiglycol, Ginger (Zingiber Officinale) Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparafin Laureth-7, Propolis Extract, Dimethyl Sulfone, Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycole.
 
Výrobce: Rodinná firma Pleva
Českých bratří 325
517 43 Potštejn

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělová kosmetika
Hmotnost: 0.15 kg